با تاکسی پرنده کورا اشنا شوید

با تاکسی پرنده کورا اشنا شوید

تکنو_تاکسی پرنده کورا محصولی جدید است که به کاربران اجازه می دهد در آسمان کالیفرنیای شمالی پرواز کنند.این تاکسی پرنده، آخرین نسخه از تاکسی های پرنده است که به بازار آمده اند.

کورا را می توان آخرین نمونه از هواپیماهای تجاری پروازی دانست.هواپیماهایی که با هدف ارتقای سیستم حمل و نقل شهری فعالیت می کنند و هدفشان افزایش سطح سیستم حمل هوایی مسافران است.

این هواپیما شامل دو بال هوشمند است که با قدرت بالا به صورت عمودی می چرخد . موتور اصلی این هواپیما در بخش پشتی قرار دارد و این هواپیما هر ۱۵۰ کیلومتر را در یک ساعت طی می کند.

جالب است که پرواز تست کورا در نیوزیلند به عنوان یک پروژه مخفی تحت شرکت Zephyr Airworks انجام شده است، زیرا Kitty Hawk موفق به دریافت گواهینامه از مقامات ایالات متحده نشد. از سوی دیگر، دولت نیوزلند آن را به عنوان فرصتی برای پیشبرد تجاری سازی شبکه تاکسی هوایی خودران پیش از بسیاری از کشورهای توسعه یافته دیگر که قوانین سختگیرانه تری نسبت به آزمایش هواپیماهای جدید داشتند، انجام دادو

پتر کارپتری، از وزارت بازرگانی و نوآوری کشور می گوید: “ما پتانسیل کورا را به عنوان یک فناوری پایدار، کارآمد وپویا  که می تواند زندگی مردم را غنی سازی کند شناخته ایم تنها در نیوزیلند بلکه در کل دنیا .

پیش از این ، شرکت مذکور، یک هواپیمای سرنشین دار “Flyer” را که دارای ۸ پروانه  است ، وارد خطوط هوایی کرده بود . این پرواز ها نیاز به خلبان حرفه ای ندارد و از امنیت مناسبی برخوردار است.

در حال حاضر بسیاری از های مطرح جهان در حال کار روی تاکسی های خودران خود هستند ، اما به نظر می رسد اوضاع آسمان نیز به همین منوال است و شرکت هایی مثل کورا در اسمان ها سیستم خودران را می آزمایند .

 با سایت تکنو فناورانه زندگی کنید

نوشته با تاکسی پرنده کورا اشنا شوید اولین بار در تکنو. پدیدار شد.

با تاکسی پرنده کورا اشنا شوید


مقالات آموزشی