رقیب فیفا ۱۸ با استیکرهایش به سراغ جام جهانی می رود

رقیب فیفا ۱۸ با استیکرهایش به سراغ جام جهانی می رود

تکنو- بازی موبایلی Stickman Soccer 2018 علاقه مندان به جام جهانی را می تواند ساعت ها سرگرم کند . این بازی که  توسط Djinnworks GmbH مدتی پیش عرضه شده بود می تواند با یک سبک خاص جام جهانی را با استیکر های خود شبیه سازی کند. این بازی برای سیستم عامل های اندروید و ios منتشر شده است و کاربران می توانند به صورت رایگان از این بازی مهیج و قدرتمند بهره ببرند. این بازی را می توان تنها اپلیکیشن شبیه ساز جام جهانی دانست که بر خلاف fifa18 نیازی به اتصال به اینترنت ندارد.

پس از دوری دو ساله استودیو سازنده این بازی با محوریت جام جهانی بسیاری از کاربران را به سمت خود کشاند. این بازی برخلاف فیفا ۱۸ که بازیکنان را هر ساله با چهره های بسیار گرافیکی شبیه سازی می کند از استیکر هایی بر روی صورت بازیکنان استفاده کرده است اما روند بازی به نحوی است که کاربران بتوانند با کنترل دقیق بازیکنان به رقابت با تیم های دیگر بپردازند. این بازی از دو بخش تقسیم شده است. در قسمت اول شما مسافر روسیه خواهید بود و باید تیم خود را انتخاب کنید و به رقابت با سایر تیم ها بپردازید. نکته جالب گروه بندی های جام جهانی است که این اجازه را می دهد که دقیقا مشابه مسابقات به رقابت با تیم ها بپردازید.

لینک دانلود بازی Stickman Soccer 2018 برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود بازی Stickman Soccer 2018 برای سیستم عامل OIS

البته این بازی یک بخش دیگر هم دارد که می توانید به صورت صورت بین تیم‌های ملی مختلف و بعضی تیم های باشگاهی که تعدادشان زیاد نیست مسابقاتی را برگزار می‌کند و با بردن آن‌ها سکه‌ به دست می‌آورید. این سکه‌ها نیز در ارتقا و شخصی‌سازی بازیکن‌ها نقش دارند. البته این کمپانی در این بخش زیاد جالب عمل نکرده است و طراحی این بخش به نظر خوشایند نیست. اما با این وجود تجربه یک بازی فوتبال آفلاین با محوریت جام جهانی می تواند تمام کاستی های این بازی جالب را بپوشاند.

     با ما در سایت تکنو به روز باشید

نوشته رقیب فیفا ۱۸ با استیکرهایش به سراغ جام جهانی می رود اولین بار در تکنو. پدیدار شد.

رقیب فیفا ۱۸ با استیکرهایش به سراغ جام جهانی می رود


مقالات آموزشی