چگونه از نرم افزار Alexa در iPhone استفاده کنیم

چگونه از نرم افزار Alexa در iPhone استفاده کنیم

تکنو – جدیداً نرم افزار Alexa در جاهای عجیب دیده می شود مانند اتومبیل ها، تلویزیون ها و لوازم خانگی.یکی دیگر از بخش هایی که alexa  در تلاش است که کار خود رو توسعه دهد تلفن های همراه می باشد.

شرکت آمازون برنامه ای به نام Moto Mod رو برای موتورلا آماده کرد ، هوآوی هم برنامه Alexa رو بر روی Mate 9  تعبیه کرد و برنامه های دیگری هم برای تلفن های همراه اندروید و iOS آماده شده است.

سال پیش ، آمازون برنامه Alexa را در بازار آمازون نیز قرار داد و امسال هم آمازون تصمیم گرفت از برنامه مجزا Alexa رونمایی کند.امروز می خواهیم به بررسی استفاده از برنامه Alexa در iPhone  بپردازیم.

برنامه Alexa

آمازون برنامه Alexa رو برای ورژن اندروید در اوایل سال اضافه کرده است ، هفته پیش هم ورژن iOS رو برای تلفن های همراه iPhone  به بازار عرضه کرد.

اول از همه باید دقت کنید که برنامه Alexa به روز رسانی شده باشد.زمانی که برنامه رو باز می کنید، شما دو گزینه رو مشاهده می کنید که قبلا وجود نداشته است. در قسمت بالا سمت راست هم بخش تنظیمات قرار دارد.

برای اینکه بتوانید از برنامه Alexa استفاده کنید ، اول باید بر روی آیکون Alexa کلیک کنید.سپس باید اجازه دسترسی میکروفون و موقعیت مکانی رو به این برنامه بدهید. بعد از همه این موارد شما خواهید دید که برنامه اجرا می شود.

در ماه مِی ، شما می توانستید از بخش منشی Alexa به عنوان پیش فرض برای تلفن های همراه خود استفاده کنید ولی در سیستم عامل iOS این امکان وجود ندارد.برای صحبت با Alexa در تلفن های iPhone باید برنامه Alexa رو باز کنید.

استفده از بخش منشی Alexa  نیز کاملا راحت و ساده می باشد و شما می توانید با اجرای این برنامه این کار رو انجام دهید.

شما با استفاده از برنامه Alexa می توانید تمام کارهای خود رو با اون پیگیری کنید.اگر منزل شما هوشمند می باشد شما می توانید از ویژگی های استثنایی Alexa برای این موضوع استفاده کنید.

نمونه های از این موارد رو در بخش زیر مشاهده می کنید :

  • برق های اتاق نشیمن رو روشن کن
  • موسیقی رو پِلی کُن
  • خوشبو کننده رو دوباره سفارش بده
  • به استارباکس بگو همون همیشگی رو آماده کنه
  • پیگیری بسته ی سفارشی
  • مطالعه مقاله
  • فِلَش رو به صورت خلاصه اجرا کن
  • ترافیک چطوره ؟

به نظر ما استفاده از برنامه Alexa و مخصوصا بخش منشی اون می تواند انقلاب بزرگی در زمینه تکنولوژی باشد اما حتما در بخش های آینده به بررسی نقص و ایرادات این برنامه خواهیم پرداخت.

با ما در سایت تکنو همراه باشید

نوشته چگونه از نرم افزار Alexa در iPhone استفاده کنیم اولین بار در تکنو. پدیدار شد.

چگونه از نرم افزار Alexa در iPhone استفاده کنیم


مقالات آموزشی